Obchodní rejstřík

Slovenský obchodní rejstřík

Stejně, jako Česká republika nabízí nás všem obchodní rejstřík firem, tak i Slovensko má pochopitelně vlastní rejstřík. Do něj může nahlédnout každý, kdo si chce ověřit nebo se jen podívat na informace, které jsou bezprostředně spojeny s podnikáním na Slovensku.

Obchodní rejstřík Slovenské republiky obsahuje informace o společnostech, právnických osobách a jednotlivých podnikatelích. Přístup do obchodního rejstříku Slovenska je zcela bezplatný, veřejný a tak umožňuje náhled každému z nás, kdo to skutečně potřebuje.

V obchodním rejstříku můžete vyhledávat nejen podle jména osoby/podnikatele, nebo společnosti, ale i podle identifikačního čísla, sídla společnosti, nebo registračního čísla, které bylo společnosti přiděleno. Ať už víte jakýkoli z výše uvedených údajů, v každém případě se o společnosti či podnikateli můžete informovat. V zásadě je obchodní rejstřík na Slovensku stejný, jako je ten u nás, obsahuje stejné informace a je veřejný, jako ten náš.

V posledních měsících mimo jiné prošel obchodní rejstřík Slovenské republiky několika změnami. Příkladem je tomu samotný zápis změn do obchodního rejstříku. Provedené změny v zápisu totiž nejsou aktuální ještě v den schválení žádosti na změnu, ale o několik dní později. Z tohoto důvodu nelze brát veškeré informace, jako zcela pravdivé, ale jako spíše informativní.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Obchodní rejstříky a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.